Liečivé rastliny/Léčivé rostliny - časopis vydavateľstva Herba

Časopis o zdraví, fytoterapii, výžive, prírodnej kozmetike | Viac ako 50 rokov zaujímavého čítania
Články písané odborníkmi | ...vyliečime, spríjemníme, navoniame, potešíme, poradíme...

Všetky čísla

Liečivé rastliny 6/2016

Liečivé rastliny 6/2016

Časopis Liečivé rastliny (Léčivé rostliny) 6/2016

Liečivé rastliny pri ženskej neplodnosti; Choroby léčivých, aromatických a kořeninových rostlin v zahrádkách; Tradičné a nové potraviny na báze obilnín; Žezlovka čínska – záhadná huba z ďalekých Himalájí; Mrkva obyčajná – mrkev obecná – Daucus carota L.; Vitamín D v boji proti chrípke a nachladnutiu; Liek, ktorý sa stal terapeuticky nezaujímavý; Liečivé účinky duly – alternatíva pri liečbe refluxu detí a adolescentov? Ovocie chráni proti erektilnej dysfunkcii; Olivové Vianoce, dar zdravia a dobrej chuti a ďalšie zaujímavé články

V tomto čísle časopisu sme distribuovali aj šeky pre predplatiteľov. Prosíme predplatiteľov, ktorí uhrádzajú predplatné touto formou, aby nezmenené predplatné na rok 2017 vo výške 10 Eur uhradili do konca januára 2017.

Upozorňujeme predplatiteľov, ktorí uhrádzajú predplatné prostredníctvom internetbankingu, aby si skontrolovali, či uvádzajú aj adresu doručenia. Stáva sa, že pri bankovom prevode máme k dispozícii len číslo účtu, a preto následne platbu nevieme priradiť k predplatiteľovi.